KARIÉRA

Volné pozice

CNC OPERÁTOR

Pracovní náplň
Obsluha CNC strojů, orientace ve výkresové dokumentaci, kontrola a měření dílů, odjehlování a srážení hran dílů
Nabízíme
Zaškolení (kolegy bez praxe zaučíme) o Karierní růst o Mzda (22 000 – 28 000 Kč) o Stravenky o Práce v přátelském kolektivu o Káva na pracovišti zdarma o Nástup možný ihned
Požadujeme
Spolehlivost a samostatnost, manuální zručnost, učit se nové věci o Kladný vztah k technické práci, ochota pracovat ve dvousměnném provozu

CNC SEŘIZOVAČ FRÉZA/SOUSTRUH

Seřizování CNC strojů, Orientace ve výkresové dokumentaci, kontrola a měření dílů , zodpovědnost za operátory
Nabízíme
zaškolení o Karierní růst o Mzda (30 000 – 38 000 Kč), stravenky, práce v přátelském kolektivu, káva na pracovišti zdarma o Nástup možný ihned
Požadujeme
spolehlivost a samostatnost, praxe na obdobné pozici, ochota pracovat ve dvousměnném provozu, flexibilita

Splňujete naše požadavky a máte zájem se k nám přidat?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme zpět.