DOPRAVNÍKOVÉ SYSTÉMY

Naše společnost se zabývá návrhy, výrobou, dodávkou a servisem dopravníkových systémů. Tyto dopravníky slouží k přesunu materiálu, jako jsou balíky, kartony, pneumatiky, bedny a podobně.

Mezi dva základní stavební kameny dopravníkových tratí řadíme teleskopické dopravníky a válečkové dopravníky.

FLEXIBILNÍ TRANSPORT ZBOŽÍ

1. Teleskopické dopravníky

Slouží k nakládání a vykládaní zboží z vozidel. Jednotlivé segmenty lze vysouvat dle potřeby tak, aby pracovníci měli zboží vždy po ruce. 

Pásové teleskopické dopravníky slouží k nakládání a vykládání zboží. 

Dodávají se s pásy o šíři 600 mm, případně 800 mm a s délkou od 3 m ve složené stavu (5,5 m vysunuté) až po 7 m (21 m)

 

Gravitační válečkové teleskopické dopravníky slouží pouze k nakládání. Dodávají se válečky o šíří 800 mm nebo 1000 mm, a s délkou od 4 m ve složeném stavu (8,5 m vysunuté) až po 7 m (21 m).

Oba typy teleskopů lze samozřejmě vybavit dalším příslušenstvím, jako je například boční vedení, hydraulicky ovládaný sklon, zakrytování šachet a podobně.

Jsme schopni zabezpečit také mobilní variantu, kterou díky umístění na kolejnicích lze dle potřeb přesouvat mezi několika vraty.

systém přizpůsobíme vaší hale

2. Válečkové dopravníky

Jedná se o základní stavebnicový prvek. Válečkové dopravníky mohou mít široké množství typů – hnané, nehnané, zatáčky, sbíhající, směrovací, a podobně. 

Tyto dopravníky mohou být dále vybaveny doplňkovou technologií, jako jsou například váhy, kontrolní kamery, čtecí zařízení, měřící zařízení a další. 

Informace z těchto doplňkových technologií mohou být vyhodnocovány a používány k dalšímu směřování daného zboží nebo materiálu na konkrétní místo.

Ukázka řešení

Ukázka instalace

POMÁHÁME REALIZOVAT VAŠE PROJEKTY

Doporučíme vám vhodné řešení.

Dopravníkové systémy řešíme individuálně, včetně software vytvořeném na míru

Návrh realizujeme vždy po podrobné diskuzi se zákazníkem. Tato konzultace je nezbytná, pro správný návrh a optimální řešení potřeb zákazníka.

 

Jediné místo, kde získáte

perfektní řešení

pro všechny vaše potřeby průmyslu.